Seniorbilleder

2017

20. Februar – Håndbold: TTH Holstebro – Nykøbing Falster Håndbold

2016:

24. Marts – Håndbold: NFH – København Håndbold
11. September – Håndbold: Ajax København – FC Midtjylland
21. September – Håndbold: København – Team Tvis Holstebro
25. September – Håndbold: NFH – København Håndbold
26. September – Håndbold: Lyngby – Ajax København
12. Oktober – Håndbold: Korsør/Slagelse – Ajax København
15. Oktober – Håndbold: Pogon Stettin – NFH
19. Oktober – Håndbold: NFH – TTH Holstebro
23. Oktober – Fodbold: Brøndby – AGF
26. Oktober – Håndbold: NFH – Silkeborg-Voel
1. November – Håndbold: NFH – Randers
2. Novenber – Fodbold; Næstved – FC Nordsjælland
16. November – Håndbold: NFH – SK Århus

2015:

12. Februar – Håndbold: København Håndbold – Viborg HK
8. Februar – Håndbold: Randers HK –  MKS Selgros Lublin
8. Februar – Håndbold: HC Midtjylland – Team Tvis Holstebro
26. Januar – Håndbold: Nykøbing Falster – Team Esbjerg
12, April – Speedway: Landsholdstræning i Glumsø
16. Maj – Speedway: EM Semifinale i Daugavpils, Letland
21. Maj – Speedway: Allsvenskan i Malmø
02. Juli – Fodbold: EL – Brøndby IF – AC Juvenes/Dogana
23. Juli – Fodbold: EL – Brøndby IF – PFC Beroe
30. August – Håndbold: Nykøbing Falster – Silkeborg Voel
5. December – Håndbold: Polen – Cuba
5. December – Håndbold: Sverige – Angola


2014

13. Februar – Volley: Team Køge – Holte IF
9. Februar – Håndbold: København Håndbold – Frisch Aus Göppingen
9. Februar – Håndbold: KIF Kolding København – THW Kiel
8. Februar – Volley: Brøndby Volleyball – Lyngby Volley
5. Februar – Håndbold: Nykøbing Falster – Team Esbjerg
30. Januar – Håndbold: Nykøbing Falster – Holbæk
29. Januar – Håndbold: Nykøbing Falster – FC Midtjylland
17. Januar – Håndbold: Nykøbing Falster – Vejen EH

2013

21. December – Håndbold: TMS Ringsted – KIF Kolding København
13. December – Håndbold: TMS Ringsted – Fredericia
10. December – Fodbold: FC København – Real Madrid
1. december – Fodbold: Brøndby IF – FC København
16. November – Håndbold: TMS Ringsted – Nordsjælland Håndbold
8. November – Håndbold: TMS Ringsted – Ajax København
9. Oktober – Håndbold: TMS Ringsted – Mors-Thy
29. September – Speedway: 65. Zlata Prilba
28. September – Speedway: Hold VM U21
27. September – Speedway: 39. Zlata Stuha i Pardubice
25. September – Håndbold Nykøbing Falster Håndbold vs Randers HK
18. September – Håndbold: NFH vs Sønderjyske
28. August – Fodbold: FC Nordsjælland – Elfsborg
25. August – Fodbold: FC København – FC Vestsjælland
1. Juni – Speedway Grand Prix Cardiff
18. Maj – Speedway Grand Prix Prag
4. Maj – Speedway Grand Prix Göteborg
20. April – Speedway Grand Prix Bydgoszcz
19. April – Speedway Grand Prix Bydgoszcz træning
10. April – Håndbold TMS Ringsted vs Viborg HK
1. April – Fodbold Brøndby IF vs AGF
17. Marts – Fodbold Brøndby IF vs FC Midtjylland
10. Marts – Isspeedway Grand Prix i Assen Dag 2
9. Marts – Isspeedway Grand Pris i Assen Dag 1
7. Marts – Håndbold Roskilde vs Nykøbing Falster Håndbold
6. Marts – Håndbold KIF Kolding København vs Skive
28. Februar – Håndbold TMS Ringsted vs Skive
24. Februar – Håndbold KIF Kolding København vs Rhein-Neckar Löwen
23. Februar – Håndbold TMS Ringsted vs Århus Håndbold
22. Februar – Håndbold TMS Ringsted vs Lyngby HK
20. Februar – Håndbold Ajax København vs Nykøbing Falster Håndbold
14. Februar – Håndbold Nykøbing Falster Håndbold vs Ydun